Kontakty międzynarodowe

International relations

W ramach naszych projektów działamy na wielu rynkach zagranicznych. Mamy partnerów biznesowych w kilkunastu krajach na całym świecie i stale poszerzamy swój zasięg. Dzięki wieloletniej międzynarodowej działalności swobodnie poruszamy się w różnych środowiskach i kulturach. W szczególności działamy na rynkach afrykańskich (w 10 krajach), południowoamerykańskich i azjatyckich. Są to obecnie dwa najszybciej rozwijające się obszary na świecie. Mamy również wielu partnerów w Europie. 

W związku z tym pomagamy w pozyskiwaniu klientów i rozpoczęciu działalności za granicą. Jeśli masz ciekawy projekt, który chcesz wprowadzić na międzynarodowe rynki – skontaktuj się z nami! Oferujemy Państwu naszą pomoc i zaangażowanie w rozwój działalności zagranicznej w następujących krajach.

Afryka

Demokratyczna Repubilka Konga

Demokratyczna Republika Konga jest największym krajem w Afryce Subsaharyjskiej. Praktycznie całe terytorium państwa zajmuje Kotlina Konga, która jest porośnięta wiecznie zielonymi lasami tropikalnymi. Kraj ten kryje w sobie niezliczone ilości surowców naturalnych oraz ma praktycznie nieograniczone potrzeby związane z egzystencją ludzi. Wskaźnik ubóstwa w tym kraju w ciągu ostatnich dwóch dekad spadł. Posiadamy kontakty do tutejszego rządu oraz rządów lokalnych prowincji w różnych częściach kraju.

DRC

Egipt

Egipt jest krajem transkontynentalnym obejmującym północno-wschodni róg Afryki i południowo-zachodni róg Azji przez most lądowy utworzony przez Półwysep Synaj. Gospodarka Egiptu zależy głównie od rolnictwa, mediów, importu ropy naftowej, gazu ziemnego i turystyki. W tym kraju istnieją ogromne potrzeby mieszkaniowe oraz technologiczne. Posiadamy kontakty do wojska, które ma szczególną moc decyzyjną w Egipcie.

Madagaskar

Madagaskar to kraj w południowo-wschodniej Afryce, położony na Oceanie Indyjskim, na wschód od Mozambiku. Jest to piąta co do wielkości wyspa na świecie, o powierzchni 587 000 km2 i zamieszkiwana przez 25,6 miliona osób. Gospodarka Madagaskaru dynamicznie rośnie, jest napędzanego przez eksport, transport, finanse i sektory budowlane. W pokolonialnej strukturze tego państwa bardzo dużą rolę odgrywają izby gospodarcze. Dysponujemy kontaktami do najwyższych przedstawicieli tychże izb w stolicy oraz północnych regionach kraju.

Namibia

Namibia

Namibia to państwo położone w południowo-zachodniej Afryce w dużej mierze pustynne z długą linią brzegową na południowym Atlantyku, graniczącą z Afryką Południową, Botswaną i Angolą. Naturalne bogactwo minerałów i niewielka populacja około 2,5 miliona sprawiły, że jest to kraj o niskich i średnich dochodach. Stabilność polityczna i należyte zarządzanie gospodarcze pomogły ograniczyć ubóstwo. Jednak nie przełożyło się to jeszcze na tworzenie nowych miejsc pracy. Ten kraj posiada także ogromne potrzeby mieszkaniowe i technologiczne. Dysponujemy kontaktami do wielu firm oraz organizacji rządowych.

Niger

Niger to jedno z najbiedniejszych państw na świecie położone w Afryce Zachodniej na Saharze, bez dostępu do morza. Niger liczy ponad 1,3 mln km² powierzchni. Kraj ma ogromne potrzeby w praktycznie każdej dziedzinie. Posiadamy kontakty na różnych szczeblach rządowych.

Nigeria

Nigeria to kluczowy gracz regionalny w Afryce Zachodniej, stanowi około połowy populacji Afryki Zachodniej, w tym około 202 milionów ludzi i jedną z największych populacji młodzieży na świecie. Nigeria jest wieloetniczną i różnorodną kulturowo federacją, która składa się z 36 autonomicznych stanów i Federalnego Terytorium Stołecznego. Dzięki obfitości zasobów naturalnych jest największym eksporterem ropy w Afryce i ma największe rezerwy gazu ziemnego na kontynencie. Dysponujemy wieloma kontaktami na poziomie rządów federalnych.

Republika Konga

Z populacją 5,2 miliona na powierzchni 342 000 km2 Republika Konga jest słabo zaludniona, a ponad połowa ludności koncentruje się w dwóch największych miastach, Brazzaville i Pointe-Noire. Republika Konga, w znacznym stopniu porośnięta lasami tropikalnymi, posiada także ogromne połacie nieużywanej ziemi uprawnej, które stanowią około jednej trzeciej jej całkowitej powierzchni. Co więcej, kraj ten znajduje się w pierwszej dziesiątce afrykańskich producentów ropy i ma znaczne zasoby mineralne, z których większość jest jeszcze niewykorzystana. Posiadamy kontakty do rządu Republiki Konga.

Republika Południowej Afryki

RPA to państwo położone na południowym krańcu Afryki. Republika Południowej Afryki jest jednym z najbardziej różnorodnych i interesujących krajów na świecie. To państwo cieszy się względnie stabilną gospodarką mieszaną, która wykorzystuje żyzne ziemie uprawne, bogate zasoby mineralne, atrakcje turystyczne i wysoce rozwinięty kapitał intelektualny. Dysponujemy wieloma kontaktami gospodarczymi.

Togo

Togo to kraj w Afryce Zachodniej. Togo obejmuje 57 000 kilometrów kwadratowych, co czyni go jednym z najmniejszych krajów w Afryce, z populacją około 7,9 miliona. Togo jest tropikalnym państwem subsaharyjskim, którego gospodarka zależy w dużej mierze od rolnictwa. Nawiązaliśmy kontakty rządowe oraz regionalne.

Tunezja

Tunezja położona jest w Afryce Północnej. Wybrzeże Tunezji na północy i wschodzie opływa Morze Śródziemne. Główne gałęzie gospodarki to: rolnictwo, przemysł wydobywczy (m.in. fosforyty), przemysł naftowy, turystyka, przemysł odzieżowy. W tym kraju posiadamy godnych polecenia partnerów biznesowych.

Ameryka Południowa

Brazylia

Brazylia kojarzona przede wszystkim z puszczą Amazońska to jedna z najprężniej rozwijających się gospodarek w regionie. To ogromna powierzchnia i ogromne możliwości. Rolnictwo, przemysł oraz surowce naturalne. Kraj posiadający ogromny potencjał ekonomiczny. W kraju tym posiadamy sprawdzonych partnerów biznesowych w różnych branżach.

Kolumbia

Kolumbia położona jest w północno zachodniej części Ameryki Południowej pomiędzy dwoma oceanami. Kraj posiada ogromny potencjał ekonomiczny o bardzo duże zasoby surowców takiej jak ropa, węgiel itd. W tym kraju posiadamy godnych polecenia partnerów biznesowych.

Wenezuela

Kraj położony północnej części Ameryki Południowej. Posiada ogromny potencjał ekonomiczny o bardzo duże zasoby ropy. Niestety cały czas obłożony jest embargiem na ich eksport. W Wenezueli posiadamy godnych polecenia partnerów biznesowych oraz kontakty do największych przedsiębiorstw związanych z przemysłem wydobywczym.

Azja

Japonia

Japonia to kraj wyspiarski położony na południowy wschód od linii brzegowej kontynentu azjatyckiego. Składa się z ponad 6 800 wysp, których całkowita powierzchnia wynosi 362 222 km². Rząd Japonii dokłada większych starań, aby przyciągnąć firmy i odwiedzających z zagranicy, jednocześnie tworząc bardziej otwarty rynek i ułatwiając rozwój biznesu. W tym kraju posiadamy relacje biznesowe oraz partnerów.

Katar

Katar to państwo w Azji, położone we wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską. Katar inwestuje swoje duże przychody z ropy i gazu w inne sektory gospodarki, aby poszerzyć swoją bazę ekonomiczną i rozwinąć silny sektor prywatny. Dysponujemy kontaktami biznesowymi.

Malezja

Malezja to państwo w Azji Południowo-Wschodniej, na Półwyspie Malajskim i wyspie Borneo. Malezja ma otwartą, ukierunkowaną na państwo, nowo uprzemysłowioną gospodarkę rynkową  i rząd pro-biznesowy, dzięki czemu jest coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do inwestowania dla międzynarodowych inwestorów. W tym kraju posiadamy interesujące oraz wysoko-postawione relacje biznesowe.

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo arabskie na Bliskim Wschodzie, położone nad Zatoką Perską i Omańską, składające się z siedmiu emiratów. Jako jedna z najbardziej wolnych gospodarek świata Zjednoczone Emiraty Arabskie są stabilnym, przyjaznym dla przedsiębiorców globalnym centrum. Dysponujemy licznymi kontaktami do partnerów biznesowych w ZEA zainteresowanych różnymi gałęziami biznesu.